VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

PRODEJNÍ REFERENT/KA – SKLAD PŘIKOUPENÝCN VÝROBKŮ MLÉKÁRNY VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

POŽADUJEME:

  • středoškolské vzdělání.
  • bezúhonnost, svědomitost, zodpovědnost, asertivní jednání

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • přijímá a vyřizuje objednávky a řeší záměnu zboží,
  • komunikuje a předává podklady a informace skladníkům,
  • komunikuje se zákazníkem, dopravci, řidiči,
  • kontroluje objednávky s dodacími listy,
  • pokladna + komunikace s účetním oddělením, odbytem,
  • vyřizuje a zpracovává reklamace,
  • spolupracuje se skladem vlastních výrobků (exp.) a skladem MTZ,
  • dohlíží na správnost inventur,
  • zastupuje vedoucí skladu přikoupených výrobků.

NABÍZÍME:

  • zaměstnanecké výhody – benefity dle KS,
  • do 5-ti týdnů dovolené,
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • příspěvek na závodní stravování,
  • příspěvek na regeneraci organizmu,
  • příspěvek při životním jubileu a odchodu do důchodu,
  • roční odměny dle výsledku hospodaření firmy,
  • zvýhodněné telefonní tarify

PRÁCE NA PLNÝ ÚVAZEK: Ranní směna

MĚSÍČNÍ MZDA: 29.000 – 33.000 Kč

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Kontaktní osoba: Petra Kubáňová, p.kubanova@mlekarnavm.cz, tel.: +420 571 678 149, 571 678 111

ÚDRŽBÁŘ/KA

Osvědčení o způsobilosti podle vyhlášky 50/1978 Sb. § 8 příp. § 6 (elektro) je výhodou.

POŽADUJEME:

  • výuční list, ideálně v oboru zámečník, elektromechanik,
  • manuální zručnost, technické myšlení,
  • řidičský průkaz sk. B.,
  • VZV výhodou,
  • 2 roky praxe,
  • vysoké pracovní nasazení,
  • ochotu a vůli učit se novým věcem,
  • praxe v oboru,
  • trestní bezúhonnost,
  • odpovědnost,
  • základní znalost práce na PC.

  • zabezpečuje a provádí údržbu a opravy technologického a provozního zařízení
  • účastní se revizí, prohlídek technologického a provozního zařízení

NABÍZÍME:

  • zvýhodněné telefonní tarify.

Místo pracoviště: Mlékárny Valašské Meziříčí, spol. s r.o., Zámecká 2/57 Krásno nad Beč.

PRÁCE NA PLNÝ ÚVAZEK (Pracovní smlouva)

Kontaktní osoba:  Juřík Tomáš, tel. 571 678 126, e-mail:  t.jurik@mlekarnavm.cz

EXPEDIENT/KA  - sklad MLÉKÁRNY VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

POŽADUJEME:

  • praxe v oboru vítána,
  • bezúhonnost, flexibilita, fyzická zdatnost

  • příjem a výdej zboží,
  • vychystávání a kompletace objednávek,
  • inventarizace zboží,
  • směnný provoz,
  • chladírna

NABÍZÍME:

PRÁCE NA PLNÝ ÚVAZEK

Kontaktní osoba: Serafín Michal, m.serafin@mlekarnavm.cz, tel.: +420 571 678 153